محصولات تصادفی

جادوی بازاریابی شبکه ای (تیم‌سازی در بازاریابی شبکه‌ای را فرا بگیرید)

پدید آورندگان: تام بیگ اَل شرایتر
قیمت: 15,000 تومان
تعداد:        - یا -   افزودن به لیست دلخواه

جادوی بازاریابی شبکه ای (تیم‌سازی در بازاریابی شبکه‌ای را فرا بگیرید)

                                                   معرفی کتاب جادوی بازاریابی شبکه ای

کتاب جادوی بازاریابی شبکه ای بر سیستمی گام به گام تمرکز دارد و از این طریق برای یک تجارت مهیج آماده می شویم. در بازاریابی شبکه ای نیز همانند دیگر تجارت ها به یک نقشه راه نیاز دارید و کتاب جادوی بازاریابی شبکه ای می تواند نقشه راه خوبی برای شما باشد.

شما در کتاب جادوی بازاریابی شبکه ای این تجارت را از دریچه جویی توزیع کننده تجربه می کنید و می توانید آموزه های آن را بدون خستگی حاصل از آزمون و خطا دنبال کنید. اجازه دهید که اَل بزرگ (تام شرایتر) در میان صدها سؤال مربوط به شروع یک تجارت، راهنمای شما باشد.

کتاب جادوی بازاریابی شبکه ای یک راهنمای تأیید شده، شما را برای ایجاد و رشد سازمان تان یاری خواهد داد.

سخت ترین کار، همان گام اول است.

اما در این میان شما باید مطمئن شوید همین گام اول را در سمت و سوی درستی برمی دارید. که بازاریابی شبکه ای توسط کلیک ها و لایک ها اندازه گیری نمی شود… بلکه تجارتی مردمی است. محصولات و خدمات پایی برای حرکت ندارند! مردم هستند که محصولات و خدمات را جابجا می کنند و شما هم اکنون در تجارتی مردمی هستید. در تجارت بازاریابی شبکه ای با کشف چگونه حرکت دادن مردم موفق خواهید شد.

 

قسمتی از کتاب جادوی بازاریابی شبکه ای

داستان شماره 6 – عقاب و صدف

روزی روزگاری دو تخم درباره اینکه دوست دارند به هنگام تولد چه موجودی باشند، بحث می کردند.

تخم اول گفت:

من می خواهم وقتی متولد شدم صدف باشم. یک صدف تنها در آب می نشیند. هیچ تصمیمی لازم نیست بگیرد. امواج دریا تکانش می دهند و نیاز به هیچ برنامه و نقشه ای ندارد. آب اقیانوس که در اطرافش هست غذایش را تأمین می کند. هر چه که اقیانوس تهیه کند همان است که صدف می گیرد نه بیشتر و نه کمتر. این زندگی مورد علاقه من است. ممکن است محدود باشد ولی نه تصمیمی وجود دارد و نه مسئولیتی، تنها یک زندگی ساده که توسط اقیانوس کنترل می شود.

تخم دوم گفت:

نه این زندگی دلخواه من نیست. من می خواهم یک عقاب باشم. یا عقاب آزاد است؛ هرجا که می خواهد برود و آرزوهایش را برآورده سازد. قطعاً او برای شکار غذایش و گرفتن تصمیمات حیاتی مسئول است ولی آزاد است که بر فراز کوهستان ها پرواز کند. عقاب کنترل می کند نه این که توسط دیگران کنترل شود. من نمی خواهم هیچ محدودیتی بر من وارد باشد. من نمی خواهم برده اقیانوس باشم. به خاطر همین حاضرم بهای مورد نیاز برای زندگی کردن مانند عقاب را بپردازم و به عنوان یک عقاب زندگی کنم.

شما ترجیح می دهید کدام باشید؟ عقاب یا صدف؟

 
انتشارات رویای سبز
تعداد صفحات 120
نوبت چاپ اول 1396
قطع کتاب رقعی
شابک 978-600-8639-20-6
مولف تام بیگ اَل شرایتر
مترجم محمد علی عزیزی - مریم دیلم

نوشتن نظر

نام شما:


نظر شما: توجه : HTML ترجمه نمی شود!

رتبه: بد           خوب

کد امنیتی را در کادر زیر وارد نمایید: