بیان اولین جملات در بازاریابی شبکه ای

پدید آورندگان: تام بیگ ال شرایتر
قیمت: 20,000 تومان
تعداد:        - یا -   افزودن به لیست دلخواه

بیان اولین جملات در بازاریابی شبکه ای

درباره کتاب اولین جملات برای بازاریابی شبکه‌ای

برای بسیاری از بازاریابان شبکه‌ای، سخت‌ترین بخش معرفی و ارائه، جمله‎ی اول است. اگر جمله‌ی اول خوب باشد، مشتری بالقوه علاقه‌مند و درگیر موضوع می‌شود. اگر جمله‌ی اول بد باشد، بازسازی و بازیابیِ علاقه و اعتماد مشتریان کار سختی خواهد بود. مشتریان نهایت تلاش را برای حفاظت از زمان و وقت خود انجام می‌دهند و به همین دلیل هنگام قضاوتِ جملات اول ما، بی‌رحمانه عمل می‌کنند. آن‌ها سعی می‌کنند به ارائه‌ها و معرفی‌هایی که وقت‌شان را هدر می‌دهد، گوش ندهند و معمولاً قضاوت کلی خود را با همان جملات اول انجام می‌دهند. جمله‌ی اول می‌تواند آن‌ها را برای همیشه به شما وابسته کند؛ یا برعکس، کاری کند که پس از آن، هرگز وقت‌شان را صرف ملاقات با شما و شنیدن صحبت‌هایتان نکنند. اگر جمله‌ی اول خود را درست انتخاب کنید، مشتریان شما را دوست خواهند داشت. اهمیتی ندارد بعد از آن چندین بار اشتباه کنید. چون آن‌ها در همان آغاز، قضاوت خود را انجام داده‌اند و اگر به شما و صحبت‌هایتان علاقه‌مند باشند، از اشتباهات بعدی چشم‌پوشی خواهند کرد. اما اگر جمله‌ی اول شما برای آن‌ها جذاب نباشد، در سراسر جلسه‌ی معرفی و ارائه به شما اعتماد نخواهند کرد و به هیچ‌یک از صحبت‌هایتان گوش نخواهند داد. با مطالعه‌ی این کتاب می‌توانید جملات اول جذاب و موفقی را کشف کنید که تعامل مثبت با مشتریان بالقوه‌ی شما را به‌دنبال خواهد داشت.

 

درباره ی تام « بیگ ال » شرایتر

تام « بیگ ال » شرایتر بیش از ۴۰ سال در زمینه ی بازاریابی شبکه ای و بازاریابی چندسطحی MLM تجربه دارد. او، که نویسنده ی کتاب های آموزشی اصلی « بیگ ال » در اواخر دهه ی ۷۰ میلادی است، به سخنرانی در بیش از ۸۰ کشور ادامه داده است و موضوع این سخنرانی ها استفاده از کلمات و عبارات درستی بوده است که به باز شدن ذهن نیروهای بالقوه و « بله » گفتن شان منجر می شود. 
او به ایده های بازاریابی، کمپین های بازاریابی، و سخن گفتن با ضمیر نیمه خودآگاه به روشی ساده و عملی بسیار علاقه مند است. او همیشه به دنبال مطالعات موردی درباره ی کمپین های بازاریابی شگفت انگیزی است که درس های سودمندی به دست می دهند. 
تام، که خالق آموزش های صوتی بی شماری است، یکی از سخنرانان محبوب اجلاس های شرکت ها و رویدادهای منطقه ای است. 

 

 

انتشارات رویای سبز
تعداد صفحات 152
نوبت چاپ اول 1396
قطع کتاب رقعی
شابک 978-600-8639-10-7
مولف تام بیگ ال شرایتر
مترجم محمد علی عزیزی - پریسا فرخی نیا

نوشتن نظر

نام شما:


نظر شما: توجه : HTML ترجمه نمی شود!

رتبه: بد           خوب

کد امنیتی را در کادر زیر وارد نمایید: