سوپر استار بازاریابی شبکه‌ای شوید

پدید آورندگان: سارا رابینز
قیمت: 20,000 تومان
تعداد:        - یا -   افزودن به لیست دلخواه

سوپر استار بازاریابی شبکه‌ای شوید

فصل اول: پرده برداری از نیرویی عظیم

آهای مردم، سوپراستار اینجاست! کسی که مثل یک ستاره ی راک است. سارا « راکین » رابینز. به مدرسه ی جذب ستاره های بازاریابی شبکه ای خوش آمدید. این کتاب سیستمی را یادتان می دهد که کمکم کرد، مثل بقیه ی اعضای گروهم که به موفقیت در فروش شش یا هفت رقمی به دلار رسیده اند، با موفقیت به فروش هفت رقمی برسم. موفقیت شش-هفت رقمی یک شبه به دست نمی آید. کار راحتی نبود، ولی ارزش اش را داشت. 
داستان من از این قرار است:
تا قبل از این معلمی خجالتی بودم و از نظر مالی در یکی از بدترین وضعیت های اقتصادی کشور زندگی می کردم. تازه ازدواج و اثاث کشی کرده بودم و کاری کاملا جدید در زمینه ی تدریس در مهدکودک داشتم. بیست سالم بود. با وجودی که عاشق تدریس بودم، ولی مشکلات مالی داشتیم و با آخرین خرده پول ها صورتحساب ها را پرداخت می کردیم. شغلم و اولین خانه مان را هم از دست داده بودیم؛ بنابراین باید می رفتم دنبال درآمدی بیش تر. بعد از کلی گشتن دنبال کار با بازاریابی شبکه ای آشنا شدم. 
اول، شرکتم را پیدا کردم که در زمینه ی فروش محصول پرفروش، عالی و گران یک برند پزشکی بود. بعد، شروع کردم به فعالیت آزاد در تحویل محصولات این برند؛ تا حقوق معلمی ام را کامل کنم. در این مدت، صاحبان شرکت دنبال راه هایی می گشتند تا کیفیت برندشان را بالا ببرند و آن را میان مردم و بازار توسعه بدهند. از آن جا که این روزها همه آن لاین هستند، تصمیم گرفتند از الگوی فروش اجتماعی استفاده کنند و آن را از خرده فروشی به بازاریابی شبکه ای منتقل کنند. از من خواستند به آن ها ملحق شوم. من و مادرم کریس هم دعوت شان را قبول کردیم!
چون اولین کسانی بودیم که به این گروه پیوستیم، آموزش ندیده بودیم و ابزار بازاریابی نداشتیم. درواقع، حتی هنوز طرح و برنامه ی پرداخت حقوق و دستمزد هم نداشتیم. تنها دارایی مان باور مان بود؛ بنابراین به شدت به این فرصت پیشنهادی و محصولی که تبلیغ می کردیم، اطمینان داشتیم. شاید اوایل به نظر نمی رسید که « درآمد »..........

 

انتشارات رویای سبز
تعداد صفحات 160
نوبت چاپ اول 1396
شابک 978-600-8639-15-2
مولف سارا رابینز
مترجم محمدعلی عزیزی - مهسا سادات حسینیان