سامورایی مهربان

پدید آورندگان: برایان کلمر
قیمت: 25,000 تومان
تعداد:        - یا -   افزودن به لیست دلخواه

سامورایی مهربان

به واسطه این کتاب قصد دارم تا طنین و پژواکی را درون شما بیدار کنم، که همچون یک دستگاه دیاپازون، با ارتعاش خود شما را وادار به انجام کارهای غیر عادی نماید .به طور کلی افراد در یکی از این دو طبقه بندی جای می گیرند: آنهائی که مهربان و خوش قلب هستند که این دسته قادر به انجام کاری نیستند، دسته بعدی افراد سنگدل و بی عاطفه ای هستند که خود رأی و مغرور بوده و خالی از هر گونه از ارزشهای  اوخلاقی و اجتماعی. این ها افرادی هستند که قادرند کارهای بزرگی را انجام دهند .

نگاهی به روزنامه ها بیندازید تا با افراد طماع و بی اخلاقی آشنا شوید که شرکت حسابداری و مالیاتی آرتور اندرسون و در شرکت هائی همچون تایکو اینتراشنال و شرکت انرون که در زمینهای انرژی فعالیت می کند و باه مبالغ هنگفتی دست یافته اند و مشغول به کار هستند .اما در نهایت به کلاهبرداری محکوم شده و راهی زندان شده اند .اما متأسفانه هیچ دلسوزی در قبال افرادی که زندگیشان به دست آنها نابود شده ندارند .

بطور ذاتی بر این امر باور نداریم که افراد مهربان ،تفاوتهای ملموس و محسوسی را بوجود می اورند. این مسئله یک مسئله جهانی بوده و همین باعث بوجود آمدن فساد گسترده ولجام گسیخته در کشورهای توسعه یافته را توضیح می دهد.

من کتاب حاضر را به رشته تحریر در آوردم تا به شما نشان دهم شما می توانید در دنیای تجارت و سیاست در نقش یک مهره پویا و پُر جنب و جوش ظاهر شده و آن را به حرکت درآورید و از بهترین روابط و زیباترین چیزها در زندگیتان لذت ببرید ،در عین حال که هنوز شخصی مسئولیت پذیر و مراقب و با احتیاط هستین .

  

تعداد صفحات 240
نوبت چاپ اول 1396
شابک 978-600-8639-28-2
مولف برایان کلمر
مترجم مسعود یزدانیان حسین پور - محمدعلی عزیزی