گام اول در بازاریابی شبکه ای

پدید آورندگان: دامینگ والف
قیمت: 15,000 تومان
تعداد:        - یا -   افزودن به لیست دلخواه

گام اول در بازاریابی شبکه ای

گام اول در بازاریابی شبکه ای: راهنمای مبتدیان برای ورود به بازاریابی شبکه ای
 
مقدمه
این کتاب کنش گرا و راهنمای جامعی است که تجارت بازاریابی شبکه ای شما را به اوج موفقیت و به شیوه ای نو می رساند. شما چه تازه کار باشید و چه فردی حرفه ای در این زمینه، این کتاب را بسیار مفید خواهید یافت. این کتاب پر از محتوای غنی و مرتبط با مطالبی است که برای همه ی علاقه مندان به اهداف تجاری کارآمد است. در واقع اصول و تکنیک های ارائه شده در اینجا راهنمایی برای اقدامات تجاری شما خواهند بود و صرف نظر از کالاها یا محصولات مورد فروش یا نحوه ی معرفی تجارت شما به شکل آنلاین، رودرو یا در حضور جمعیتی فراوان از مخاطبان.
بازاریابی شبکه ای روزنه ها و فرصت هایی را برای شما ایجاد می کند اما پیشرفت در این حرفه مستلزم کسب چند مهارت و برخورداری و پشتکار کافی است. اگر تازه کار هستید، منتظر باشید که نخستین سال کار شما سخت و طاقت فرسا باشد اما به یاد داشته باشید که تمام سعی و تلاش شما ارزشمند خواهد بود زیرا مزایا و فرصت ها و درآمد عالی (به شکل پاداش) را برایتان به دنبال دارد.
من سال هاست که انرژی فراوانی را صرف اداره ی شرکت چند ملیتی و امور تجاری بازاریابی شبکه ای خودم کرده ام. من همچنین اقدام به راه اندازی چند فعالیت تجاری در گذشته کرده ام. برخی از آنها ناموفق بوده اند، اما بیشتر شان هم موفق بوده اند. راز ها، نکات آموزنده و شگرد های امور تجاری که قصد افشای آنها را دارم طی سال ها تجربه، تخصص و آموزش به دست آمده اند. بنابراین، بدون هیچ گونه مبالغه ای باید گفت که این منبع معتبری است که شما میتوانید در تمام مسیر بازاریابی شبکه ای خود به آنها تکیه کنید و بهترین گام را بردارید.
تعداد صفحات 180
نوبت چاپ اول 1396
قطع کتاب رقعی
شابک 978-600-8639-16-9
مولف دامینگ والف
مترجم مهران اره چی، محمدعلی عزیزی، علیرضا بنی اسدی مقدم

نوشتن نظر

نام شما:


نظر شما: توجه : HTML ترجمه نمی شود!

رتبه: بد           خوب

کد امنیتی را در کادر زیر وارد نمایید: